niedziela, 24 lutego 2013


No to mamy ostanie dni zimy. Za oknami jeszcze leży dość  spora warstwa białego puchu, jednak wierząc prognozą już niedługo pożegnamy się z nim na następne 9 / 10 miesięcy, a na termometrach zawita 15°. Do szafy schowamy wszystkie puchate kurtki, czapki, szaliki, rękawiczki, ciepłe swetry.
Nadchodząca wiosna to również nowe trendy w modzie. Co będzie modne?

Otóż hitem sezonu ma być kolor żółty w każdym odcieniu i w każdej odsłonie. W nadchodzącym sezonie wszystko dozwolone. Możemy ubrać się całkowicie na żółto lub możemy mieć wyłącznie dodatki. Na pewno jest to kolor pozytywny, który na pewno nada naszemu out fitowi wiele radości.

Następny kolorowy trend to znane nam od sezonu wiosna – lato 2012 pastele. Znów będą nas one zaszczycać swoją obecnością w każdej części garderoby. Zresztą cóż się dziwić, że pastele dalej są z nami. Delikatne, piękne i różnorakie. Czyli wszystko na tak !


A co dla ludzi, którzy kochają się wyróżniać? Znane nam wszystkim neony. W tych kolorach nie da przejść się niezauważonym.


Jednak żółty, pastele i neony nie są kolorami uwielbianymi przez wszystkich. Co w zamian? Otóż do łask projektantów wraca uwielbiane przez większość połączenie białego i czarnego. Czarno-białe paski wzdłuż ciała to dopiero hit! Spodnie, bluzki, kombinezony wszystko w paski! Co poza paskami ? Graficzna, czarno-biała szachownica i op-artowe wzory to teraz absolutny must have.


Kolejny trend tego sezonu to znany już nam wszystkim królujący w sezonie jesień – zima 2012 stonowany kobalt.

A jakie style? To dopiero szaleństwo : orientalne wzory, coś na sportowo (nasze kochane baseballówki), walki płci( czyli wycięcia, falbany vs. garnitury i ubrania jakby wyjęte z szafy chłopaka), a co najdziwniejsze i najpiękniejsze zarazem KAŻDY WZÓR DOZWOLONY !

Tak więc sezon wiosna – lato 2013 to połączenie wszystkiego i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. /Majka

1 komentarz:

  1. Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w rozdaniu jaki organizuję:)
    Po szczegóły zajrzyj na mojego bloga.
    Naprawdę do wygrania atrakcyjne nagrody!:)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze i obserwacje. Każdy komentarz znaczy dla nas bardzo wiele i na pewno również chętnie zajrzymy na Wasze blogi :)