poniedziałek, 27 maja 2013

Koncert Buki

Dnia 17 maja 2013 w moim mieście odbył się koncert rapera Buki, znanego przede wszystkim z utworów takich jak: Zamknij oczy – ostatnio bardzo popularny w kanałach radiowych m.in. ESKA TV, Orchidee czy Pierwsza miłość.
Na samym początku koncert stanął pod wielkim znakiem zapytania, gdyż przez blisko dwie godziny nie było prądu. Jednak wszystko się udało i mimo godzinnego opóźnienia koncert trwający był świetny.
- Serdecznie zapraszam Was pod scenę, to koncert hiphopowy, więc chodźcie tutaj do mnie. - tym zdaniem Buka rozpoczął koncert. Wszyscy automatycznie ruszyli pod scenę, a Buka rozpoczął koncert utworem: „Wnieśmy toast”. Koncert trwał ok. 1,5 godziny i zakończył się dobrze znanym fanom Buki utworem „Zanim powiem Nara”. Godzinę po koncercie odbyło się spotkanie z fanami podczas, których Buka rozdawał autografy i można było sobie zrobić zdjęcie. Oczywiście ja na koncert musiałam zapomnieć karty pamięci do aparatu, więc jedyną pamiątką jest podpisana płyta. Podsumowując klimat i energię koncertu jak najbardziej na tak i mam nadzieję, że dane mi będzie jeszcze raz uczestniczyć w koncercie Buki. / Majka
A czy Wy znacie Bukę? Słuchacie ? 


4 komentarze:

 1. Hej! :)
  Tak znam i słucham Buki <3 <3 <3
  Pozdrawiam serdecznie !!! :P

  my-world-is-dziwny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam niestety Buki, ale na pewno poszukam go teraz :)

  bezkonkurencyjna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie znam: c Ale waze ze koncert się udaal!!
  Oby byl nastepny!!

  Bede wdzieczna jak zaobserwujesz
  www.kaarina-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze i obserwacje. Każdy komentarz znaczy dla nas bardzo wiele i na pewno również chętnie zajrzymy na Wasze blogi :)