piątek, 24 maja 2013

tumblr.

Ostatnio coś zaniedbujemy naszego bloga , ale zbliża się pomału koniec roku szkolnego i nauczycielom przypomniało się o sprawdzianach . ;// Więc trzeba zakuwać dniami i nocami.

Ale nie o tym chciałam pisać. :)) Ostatnio bardzo modny stał się Tumblr , więc postanowiłam być fajna jak inni i też się zarejestrować . :) Szczerze wam powiem , że go jak na razie w ogóle nie ogarniam , a to u mnie rzadkość , co prawda wstawiłam już dwa zdjęcia i re-blogowałam jedno wideo , ale nie mam pojęcia do czego on służy . Noo okey jest to tak jakby miniblog , ale całkowicie różni się od wszystkich na jakich mam konta .Jeśli ktoś z was też ma tumblr'a to dawajcie linki w komentarzach z miła chęcią zaobserwuje i polubię wasze wpisy/zdjęcia/wideo. :)) łapcie też mojego linka : http://behappyandfuckitall.tumblr.com/ . Jeśli ktoś ma ochotę i wie to może mi powiedzieć coś więcej o tej TUMBLR .  :))
a teraz pora brać się za lekcje . :)) / Klaudia


Zapraszam również na tumblr'a Majki: http://ariwaaa.tumblr.com/

1 komentarz:

 1. Hej ! :P
  Ja także ostatnio duzo słyszałam o "tumblr" :)
  Fajny post :)
  Pozdrawiam Serdecznie !! :P
  Zapraszam do Mnie :))

  my-world-is-dziwny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze i obserwacje. Każdy komentarz znaczy dla nas bardzo wiele i na pewno również chętnie zajrzymy na Wasze blogi :)