wtorek, 6 sierpnia 2013

The Tall Ships Races 2013 .

W dniach 3-6 sierpnia w Szczecinie odbył się finał regat - The Tall Ships Races.(po raz drugi pierwszy był w 2007 roku) Do Szczecina przypłynęło blisko 100 żaglowców (i dużych i małych) z różnych zakątków świata, które można było za darmo zwiedzać . 3 sierpnia odbyła się gala Eska Music Awards na scenie znajdującej się na Wałach Chrobrego mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak : Ewelina Lisowska, Honey, Margaret, zespół Lemon, Sylwia Grzeszczak, Liber i inni polscy artyści oraz gość specjalny Nelly Furtado, co prawda w sobotę zaśpiewała tylko dwie piosenki, ale jej cały koncert odbył się w niedziele, było wspaniale :))
Co do samych regat : żaglowce były wspaniałe, marynarze przystojni i bardzo mili (zwłaszcza meksykanie), bardzo dużo ludzi, wielkie wesołe miasteczko, wspaniała atmosfera ! 
Ehh. Aż szkoda ,że to już koniec miejmy nadzieje, że za kilka lat znów Szczecin będzie mógł zamienić się w piękny, malowniczy port i gościć kolejne piękne żaglowce ! /Klaudia
a o to fotorelacja :D 
                                                                       Götheborg- SzwecjaHumboldt II- Niemcy

Kruzenshtern- Rosja


Dar Młodzieży - Polska

Cuauhtémoc- Meksyk

 jedno z wielu zdjęć z meksykańskim marynarzem :)

zapożyczone zdjęcie z facebooka :)

2 komentarze:

  1. Super post i zdjęcia - szkoda tylko że takie małe:)

    Pozdrawiam i zapraszam
    www.esterlifestyle.com

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze i obserwacje. Każdy komentarz znaczy dla nas bardzo wiele i na pewno również chętnie zajrzymy na Wasze blogi :)